Firmamız Hakkında

20 Yıllık Tecrübemizle Sizinleyiz

KORKMAZ YAPI FİRMASI, ticari hayatına 1998  yılında KORKMAZ YAPI ismiyle Konya'da kurulmuş olan köklü bir kurumsal firmadır.,sıhhi tesisat,hırdavat,seramik ve inşaat malzemeleri olarak sektöründe hızlı bir büyüme kaydetmiştir.

Müşteri memnuniyetini sürekli olarak ön planda tutan KORKMAZ YAPI firması , kaliteli ürün, hızlı tedarik, uygun fiyat, dinamik kadro, dürüst çalışma, zengin çeşit ve yenilikçi anlayış ilkelerinden taviz vermeden sürekli büyüme KORKMAZ YAPI’nın En temel ilkeleridir.

Güvenilir firma olma ilkesiyle hareket eden "KORKMAZ YAPI" bu ilkeyi firma kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır.

Korkmaz Yapı Firması Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği olan, kalite yönetimi üst düzeyde olan uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen firma yolunda büyük yol kat etmiştir ve etmeye devam edecektir.

KORKMAZ YAPI MALZEMELERİ

YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI

  

İndirim, duyuru ve kampanyalardan haberdar ol.